Connect with us

Vatizdiz.com – Sosyal İçerik Makinesi

Vatizdiz.com – Sosyal İçerik Makinesi

Trendyol müşteri hizmetleri numarası

trendyol müşteri hizmetleri numarası

Haberler

Trendyol müşteri hizmetleri numarası

Her yıl Kasım ayının son haftası, uluslararası ismi ile “black friday” olarak tüm offline ve online mağazalar büyük indirimlerle müşterilerinin karşılarına çıkıyorlar.
Bu indirim haftası n11 sitesinin klasikleşen 11/11 günü ve trendyol’un 9-10-11 günleri ile başladı ancak bu indirim günlerinde siteler giriş yoğunluğunun fazla olması ve altyapılarının yetersiz olmasından kaynaklı olarak, alışveriş sitelerinin ilk dakikalardan itibaren kilitlenmesine sebep oldu.Bircok kullanici trendyol müşteri hizmetleri numarası
İndirimli ürünler için trendyol ve n11 gibi sitelere alışveriş yapmak için gelen birçok müşteri de bu yoğunluk sebebi ile mağduriyet yaşadı.
Sorunların çözülmesi ve sitede alışveriş yapabilmeye devam etmek isteyen birçok müşteri de trendyol müşteri hizmetlerine ve n11 müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalıştılar.Trendyol sipariş iptal etmek isteyen kullanicilar siteye ulasmakta zorlandi.
Google’da en çok arananlar listesi içerisinde “trendyol müşteri hizmetleri numarası” olması, sorunun büyük kitlelere ulaştığı anlamına geldi.

Trendyol müşteri hizmetleri numarası :  0 212 331 0 200

Geçtiğimiz haftalarda sadece bu 2 alışveriş sitesinin indirim günleri yapması bile birçok sorunu beraberinde getirmişken, gelecek hafta yapılacak olan “efsane cuma” (black friday) indirimleri tüm
alışveriş sitelerinde ve offline satış yapan tüm mağazalarda aynı sorunu beraberinde getireceği hiç şüphesiz.
Zincirleme reaksiyon olarak sitelerin yoğunluğu, kargo firmalarının da neredeyse 2 gün boyunca işlevsiz kalmasına neden oldu.
Televizyon haberlerinde ve internet sitelerinin şikâyet bölümlerinde bu durumla ilgili olarak yazılar yayınlanıp haberler yapıldı.
Bu yüzden, müşterilerin sadece trendyol müşteri hizmetleri numarasına ulaşmış olması, mağduriyetlerinin giderilmesine pek yardımcı olacağına benzemiyor.

www.vatizdiz.com

https://trendyol.com/tum–urunler?satici=104882

Continue Reading
You may also like...

www.vatizdiz.com

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Haberler

To Top